Про компанію

Юридична компанія "Лекс" заснована в 2002 році.

Юридична компанія "Лекс" робить послуги у сфері господарського,  корпоративного, цивільного і сімейного права.

Ми здійснюємо комплексне юридичне і бухгалтерське обслуговування підприємств, організацій фізичних осіб підприємців.  Представляємо інтереси клієнтів в усіх судових і адміністративних органах, органах прокуратури, МВС, податкових, митних, підприємствах усіх форм власності, а також банках.

Даємо юридичні консультації, складаємо  процесуальні документи, договори будь-якої складності.

У компанії працює професійна команда співробітників, готових вирішити завдання будь-якої складності. Фахівці фірми мають багатий досвід взаємодії з судовими, податковими і іншими державними органами. Співробітники  Юридичній компанії "Лекс" будують стосунки з клієнтами на індивідуальній основі, приділяючи кожному максимум уваги.            

Юридична компанія "Лекс" має репутацію надійного партнера серед своїх численних клієнтів - відомих зарубіжних і українських фірм.

 
 

Види діяльності

Юридична компанія "Лекс" здійснює комплексне юридичне і бухгалтерське обслуговування підприємств, організацій фізичних осіб підприємців. Наші співробітники представляє інтереси клієнтів в усіх судових і адміністративних органах, органах прокуратури, МВС, податкових, митних, підприємствах усіх форм власності, а також банках. Співробітники Юридичної компанії "Лекс" надають юридичні висновки і консультують в усіх галузях права. Складають процесуальні документи, договори будь-якої складності.

 

Мапа

Контактна особа

Контакти

Лекс Юридичеческая компания, ЧП
(основний офіс)

03049, Україна, Київська, г. Киев, пр-т Воздухофлотский, 14/17, к.3, будинок
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create